Terra

Cena: jednobarevné od 1299/m², dekory od 1629/m², hexagony 1699, dekory 1799 /m²

rustikální dlažba 20x20 dekory

Terra je celoslinutá (velice odolná s minimální nasákavostí pod 0,5%) dlažba, kterou uplatníte kdekoli. Má vysokou odolnost, je mrazuvzdorná, proto vhodná nejen do interiéru, ale i exteriéru, veřejných provozů, na podlahy a stěny. Má dva základní odstíny – šedou a sépiovou. A od každého odstínu si můžete vybrat z množství dekorů, obě varianty mají i jednobarevné dlaždice, celkem 6 odstínů, a 3 tvarů – čtverce 20×20, hexagonu 25×21,6 a obdélníku 7,5×30 cm. Dlažba oplývá vynikající protiskluzností i na mokrém povrchu, její povrch je matný a lehce jakoby pískovaný. Nejsou na ní vidět nečistoty a výborně se udržuje!

Povrch: hrubší matný
Velikost v cm: 20×20, hexagon 25×21,6, obdélník 7,5×30
Tloušťka v mm: 9
Použití: stěny, podlahy, interiér, exteriér


DOSTUPNÉ FORMÁTY

Vzorky jsou k vidění na našich vzorkovnách v Praze, Brně a Plzni. Velmi doporučujeme si je prohlédnout, fotografie nejsou vypovídající. Pro kalkulaci, objednávky či jiné dotazy nás můžete kontaktovat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

BARVY:


KATALOG BAREV A DEKORŮ


INSPIRAČNÍ FOTOGALERIE:


Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:
Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.