akce

FILAPS/87

Odstraňovač organických nečistot ( káva, inkoust, červené víno, tuky..)

Víceúčelový silný prostředek na odmašťování, odstraňování starého vosku a v neředěném stavu na odstranění skvrn ( od kávy, vína...) Víceúčelový silný a účinný prostředek vhodný podle poměru naředění na komplexní čištění dlažeb a obkladů, leštěných mrazuvzdorných keramických dlažeb, podlah z přírodního kamene – mramoru, žuly, břidlice..., pálené hlíny cotto, klinkeru, cementových dlažeb, linolea a PVC. Účinně odmašťuje, odstraňuje skvrny a starou vrstvu vosku na vodní bázi. Je výborným čisticím prostředkem na kyselinosenzitivní povrchy a materiály. Řešení 3 v jednom: odstraňovač skvrn, čisticí prostředek a odstraňovač vosku. Jediný produkt, který odstraňuje skvrny z leštěných mrazuvzdorných keramických dlažeb. Odstraňuje zbytky epoxidových nátěrů. Čistí bez poškození povrchu. Extrémně jednoduché použití Certifikovaný Boloňským Keramickým centrem.

BALENÍ: 1 litr

Cena od:

814/1 l (Kč vč. DPH)

Použití:

odstraňovač skvrn a starého vosku - terakota, keramické dlažby, leštěné mrazuvzdorné keramické dlažby, přírodní kameny, cement, linoleum, PVC

Tímto tlačítkem objednávejte cokoli ze série nebo se nás na cokoli zeptejte.
Pokud je některá položka této série skladem, najdete ji níže a v našich skladových zásobách.
POZOR. Vzorky po Praze, Plzni a blízkém okolí neposíláme, více zde.
Vzorky na ostatní adresy posíláme až po úhradě předem na účet, ne na dobírku.Čtěte průvodce nákupem!
Pro pomoc volejte 608 945 608.
Chci zaslat vzorek →Chci to →

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

X
X