akce

Deterdek

Kyselinový přípravek na odstraňování usazenin, zbytků po pokládce a stavebních pracích.

DETERDEK - Kyselinový přípravek bez škodlivých výparů. Odstraňuje nečistoty v novostavbách ( maltu, tmel, usazeniny, vosk). Odstraňuje všechny zbytky nečistot po pokládce a stavebních pracích. Eliminuje solní výkvěty z terakoty. Odstraňuje vápenné usazeniny z dlažeb, obkladů (sprchy)a koupelnového příslušenství. Penetrační čistič pro venkovní dlažby. All-in-one odstraňovač usazenin a hĺoubkový čistič: obsahuje vysoké koncentrace povrchově aktivních látek. Odstraňuje skvrny od rezi. Nevytváří výpary, které jsou škodlivé pro uživatele anebo pro životní prostředí: je vítanou náhradou za prostředky na bázi chlorovodíku. Nemění barvu anebo vzhled povrchu. Čistí bez poškození povrchu. Nepoškozuje hliník, ocel, nerez... Použití na: terakotu, mrazuvzdorné keramické dlažby, kyselinovzdorné přírodní kameny. Dvojité použití: podle zředění se používá jako čisticí prostředek anebo jako intenzivní odstraňovač nečistot po pokládce a stavebných prácích.


DETERDEK BALENÍ: 1 litr

Cena od:

362/1 l (Kč vč. DPH)

Použití:

kyselinový čisticí prostředek - terakota, keramické dlažby, leštěné mrazuvzdorné keramické dlažby, kyselinám vzdorné přírodní kameny a aglomeráty

Tímto tlačítkem objednávejte cokoli ze série nebo se nás na cokoli zeptejte.
Pokud je některá položka této série skladem, najdete ji níže a v našich skladových zásobách.
POZOR. Vzorky po Praze, Plzni a blízkém okolí neposíláme, více zde.
Vzorky na ostatní adresy posíláme až po úhradě předem na účet, ne na dobírku.Čtěte průvodce nákupem!
Pro pomoc volejte 608 945 608.
Chci zaslat vzorek →Chci to →

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

X
X