Pennellati

Cena od: 3060 Kč / m²

musa obklady dlažba pennellati jednobarevné ručně malované handmade

Kolekce jednobarevných obkladů nádherných zářivých barev, celkem 42 odstínů, s ručně malovaným povrchem s jemnými tahy v barvě, kde se prolíná několik odstínů. V překladu se dá nazvat povrch jako „natíraný“, což napovídá, že dlaždice mají povrch s viditelnými tahy štětcem, povrch je ale naprosto hladký a pololesklý. Tato série může být základem i doplňkem pro další obklady tohoto výrobce, ručně či sítotiskem dekorované obklady, nebo pokud hledáte jednoduchost a eleganci a využijete široké možnosti formátů tohoto obkladu, uspokojí vás obklad sám o sobě. Jedná se o velice kvalitní keramický střep se saténovým hladkým povrchem, který se skvěle udržuje.

Zboží se vyrábí na zakázku, proto je minimální objednatelné množství 2 m².

Formát: 5 × 5, 10 x 10, 20 x 3, 20 x 5, 20 x 8, 20 x 10, 20 × 20, 30 x 30, 40 x 40, 20 x 40, 10 × 30, 10 × 60, 20 × 60 cm
Povrch: pololesk/polomat
Použití: interiér, stěny, podlahy


DOSTUPNÉ FORMÁTY
musa obklady dlažba formáty

Produkty zakoupíte přímo na našem e-shopu, kam se dostanete přes zelená tlačítka níže. Také nás můžete kontaktovat a objednávat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

BARVY


FOTOGALERIE


Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:

Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.