Mramorová mozaika

Cena: 430 Kč / 1 plato

raw decor mozaika mramorová na síti

Keramická mozaika různých tvarů v bílé barvě s efektem mramorování. Je velice elegantní a má vysoké užitné vlastnosti: je mrazuvzdorná s nasákavostí pod 0,5 %, kalibrovaná (velmi přesná) a výborně se udržuje. Má matný povrch a je nalepena na síti pro lepší pokládku. Vybírat můžete z obdélníkové, hexagonální, kosočtvercové mozaiky i rybích šupin. K dispozici jsou i lemovací listely, kterými můžete váš výtvor krásně zakončit. Použít ji můžete jak na stěny, tak i podlahy v interiéru. Všechny informace najdete níže.

Formát: různé viz níže
Tloušťka: viz níže v nákresech
Povrch: mat
Kalibrované: ano
Nasákavost: pod 0,5%
Použití: interiér, stěny, podlahy méně frekventovaných místností

Produkty zakoupíte přímo na našem e-shopu, kam se dostanete přes zelená tlačítka níže. Také nás můžete kontaktovat a objednávat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

HEXAGON VELKÝ


HEXAGON MALÝ


MOZAIKA HEXAGON DLOUHÝ (HEXALONG)


MOZAIKA RYBÍ ŠUPINA


MOZAIKA KOSOČTVEREC (DIAMANT)


MOZAIKA OBDÉLNÍK


LISTELA S (LEMOVÁNÍ)


LISTELA M (LEMOVÁNÍ)


* Pokud nenajdete v e-shopu, nezoufejte, napište nám na obchod@vinciprojekt.cz, pomocí formuláře níže nebo zavolejte na 608 945 608. Všechny položky nejsou na e-shopu dostupné. Vše si ale můžete objednat přímo u nás a prohlédnout na vzorkovnách. Děkujeme.


Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:

Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.