Malované obklady od JV

Cena od: 248 Kč/ks

ručně malované obklady květiny bylinky

Ručně malované obklady od malíře Viléma jsou pečlivě malované keramickými barvami a přepálené v keramické peci, nemusíte se tedy bát, že by vám obrázky nevydržely. Obklady je možné použít na stěny uvnitř a některé i venku. Dekory lze po domluvě malovat na dlaždice různých velikostí i barev. Klasické formáty jsou 10×10, 13×13, 15×15, 20×20 cm, apod. Povrch můžete mít lesklý i matný, taktéž praskaný (krakelovaný). Stačí si vybrat dekor z naší nabídky nebo poptat vlastní, a pokud ho malíř Vilém zvládne, můžete se těšit na originální kachličky, které jen tak nikdo nemá. Snadno dekory doplníte jednobarevným základem za zlomek ceny.

Formát: různé
Tloušťka: dle vybrané základní kachličky, na kterou se bude malovat
Povrch: lesk, mat, krakelovaný
Použití: interiér, některé exteriér, stěny, koupelny, kuchyně, chalupy, apod.

Produkty zakoupíte přímo na našem e-shopu, kam se dostanete přes zelená tlačítka níže. Také nás můžete kontaktovat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

PŘÍKLADY DEKORŮ


Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:

Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.