kdo jsme

VINCI PŘÍBĚH

Kdo jsme?

Jsme (nejen) prodejci (nejen) obkladů a dlažeb Vinci projekt s.r.o. s více jak 10-letými zkušenostmi, a jsme tady proto, abychom každému vašemu prostoru, ať už soukromému nebo veřejnému, vnitřnímu nebo vnějšímu vtiskli jedinečnost a originalitu. To všechno naší pomocí a nabídkou obkladů, dlažeb, mozaik, koupelnového vybavení, sanity, rozličných doplňků a pomocníků nejen do domácnosti, od moderních přes retro, vintage, rustikální až po historizující.      

Naše specializace?

Baví nás hlavně retro, ručně vyráběné či historické obklady a dlažba, u nás typicky například pro činžovní domy. Doporučíme typ dlažeb a obkladů do těchto objektů, do vstupů, chodeb, na schodiště či podesty...

Retro sluší historizujícím i moderním interiérům. Záleží jen na vás, jak to uděláte nebo kde ho použijete. Důležité je, abyste se cítili v daném prostoru spokojeně a dobře. Líbí se vám majolika, ručně vyráběné a malované staré obklady a dlažby? To vše můžete na vlastní oči vidět a také si osahat v našich vzorkovnách v Praze a Plzni. Najdete tady hlavně stojany a panely, kusové kachličky, žádné klasické „kóje,“ jak je znáte u velkoprodejců. To proto, že tolik krásy se na tak malý prostor opravdu nemůže vejít...      
Také máme rádi památky a historické objekty, ctíme tradici a můžeme nabídnout širokou škálu řešení pro jakýkoli objekt, záleží na jeho stylu, stáří a také na přání zákazníka, neboť možnosti jsou opravdu nepřeberné od celoslinutých dlaždic ve formátech čtverec, šestihran, osmihran, mozaiky,  cementových  dlaždic s výběrem z více jak 50ti dekorů a možností výroby vlastního vzoru, nebo keramických glazovaných dlaždic s duchem minulých časů včetně postaršených obkladů v lesklém či matném provedení s dekory či bez...

Byt, rodinný dům, kancelář, veřejný objekt, fasáda, exteriér? Žádný problém!

U nás si můžete vybrat nejvhodnější řešení pro jakýkoliv prostor či objekt. Záleží jen na vás, v jakém duchu ho chcete mít, zda v moderním či tradičním, minimalistickém či bláznivě eklektickém, rozhodně ale doporučujeme, abyste každý objekt či prostor řešili komplexně, přihlíželi ke všem aspektům, jako je odolnost, protiskluznost a další fyzikální vlastnosti, estetiku nevyjímaje! 

Proč my?

Snažíme se stále zdokonalovat a vyhledávat stále nové a nové materiály. Najdete u nás velmi bohatý průřez nabídkou obkladů a dlažeb, ale zejména individuální přístup k zákazníkovi, rodinné prostředí v našich vzorkovnách, kde si můžete mnoho materiálů "osahat". Máme v nabídce obklady a dlažby, které v Čechách jiný prodejce nemá. Vyhledáváme originální, často ručně vyráběné obklady a dlažby přímo od výrobců z manufaktur z celého světa.

Máme architektku, která vám poradí a udělá obrázkové 3D vizualizace, kde uvidíte svůj záměr přesně tak, jak bude vypadat po realizaci. Připraví i spárořez a pomůže s doplňky a dalším vybavením. Umíme jít naproti Vašim přáním, nemáme-li něco v nabídce, najdeme, objednáme, přivezeme. Myšlením a sortimentem jsme a chceme být jiní než většina v našem oboru. Děláme pro to maximum a doufáme, že se nám to daří!

Jsme stále v poklusu, sledujeme trendy, které jsou ovlivňovány mnoha faktory, momentálním nastavením společnosti, náladou, politickou situací, apod. Dnešní doba je otevřená, dá se říci, čemukoli. To je vidět právě i v trendech. V současnosti existuje mnoho proudů. Jsou tací, kteří milují minimalistický, čistý až puristický styl, a pak tací, co zbožňují orientální zdobnost. A pak je samozřejmě mnoho odstínů mezi tím. Různí lidé podléhají různým módním vlnám, ale stále častěji k nám přicházejí tací, kteří se v tom dnešním trochu zmateném světě snaží hledat originalitu a svůj vlastní styl, svou vlastní módní vlnu. A ti přichází právě k nám a rádi se k nám vrací... My jsme jim za to vděčni, a už se moc se těšíme i na vás!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.