Cotto Etrusco TERRE OSSIDATE

Cena: poptávkou

Tradiční italská ručně vyrobená terakota, to je Cotto Etrusco. Nekonečné možnosti tvarů a povrchů. Přírodní speciálně barvená terakota vhodná do interiéru i exteriéru, hodí se i do historických a památkově chráněných objektů či luxusních rezidenčních projektů. Potěší vás malá plocha za kuchyňskou linkou nebo obraz na stěně. Tato terakota je investicí na celý život. Prohlédněte si možnosti níže a v naší fotogalerii. Výrobce nabízí také přírodní, glazovanou a malovanou terakotu v nádherných barvách a tvarech.

Série Terre Ossidate je výsledkem inovativní aplikace barev na terakotu. Využití oxidace, moderního barevného spektra a nízkoteplotního vypalování nabízí zcela ekologický produkt s vysoce moderním designem a jemnými barvami, které zachovávají přírodní krásu a strukturu jílu.

Cihelná dlažba Cotto Etrusco se vyrábí vždy na objednávku a cena se přizpůsobuje množství a vybranému typu. Každý kus je malým uměleckým dílem.

Povrch: přírodní, pololesk
Použití
: interiér, exteriér, vhodné i pro památkově chráněné a historické objekty
Materiál: barvená terakota
Protiskluz
: R12
Barevné a rozměrové odchylky: dlaždice jsou ručně vyráběné a jejich kouzlo je právě v nerovnoměrném povrchu a barevnosti, drobné rozměrové odchylky jsou přípustné

Vzorky jsou k vidění na našich vzorkovnách v Praze, Brně a Plzni. Velmi doporučujeme si je prohlédnout, fotografie nejsou vypovídající. Pro kalkulaci, objednávky či jiné dotazy nás můžete kontaktovat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

MÁTE MOŽNOST NAMÍCHAT SI VLASTNÍ BAREVNÉ MIXY Z NABÍZENÝCH DLAŽDIC Z KATALOGU NEBO POPTAT VLASTNÍ BAREVNOST, FORMÁT ČI TVAR. POKUD TO BUDE V MOŽNOSTECH MATERIÁLU A VÝROBNÍHO PROCESU, VÝROBCE VÁM RÁD VYJDE VSTŘÍC.

FORMÁTY

BARVY

Kromě samotné terakoty lze využít kombinace materiálů, které výrobce také nabízí:

FOTOGALERIE

Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:
Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.