Cotto Etrusco SMALTI

Cena: poptávkou

Tradiční italská ručně vyrobená terakota, to je Cotto Etrusco. Nekonečné možnosti tvarů a povrchů. Glazovaná terakota vhodná do interiéru i exteriéru, hodí se i do historických a památkově chráněných objektů či luxusních rezidenčních projektů. Potěší vás malá plocha za kuchyňskou linkou nebo obraz na stěně. Tato terakota je investicí na celý život. Prohlédněte si možnosti níže a v naší fotogalerii. Výrobce nabízí také přírodní, barvenou a malovanou terakotu v nádherných barvách a tvarech.

Série Smalti vám nabídne nekonečné množství barev a proměnlivosti. Žádná dlaždice, žádná barva není úplně stejná. Ruční míchání a nanášení barev zajistí povrch plný života, hry barev a světel a nespočet odstínů.

Cihelná dlažba Cotto Etrusco se vyrábí vždy na objednávku a cena se přizpůsobuje množství a vybranému typu. Každý kus je malým uměleckým dílem.

Povrch: mat, lesk
Použití
: interiér, exteriér, vhodné i pro památkově chráněné a historické objekty
Materiál: glazovaná terakota
Protiskluz
: R12
Barevné a rozměrové odchylky: dlaždice jsou ručně vyráběné a jejich kouzlo je právě v nerovnoměrném povrchu a barevnosti, drobné rozměrové odchylky jsou přípustné

Vzorky jsou k vidění na našich vzorkovnách v Praze, Brně a Plzni. Velmi doporučujeme si je prohlédnout, fotografie nejsou vypovídající. Pro kalkulaci, objednávky či jiné dotazy nás můžete kontaktovat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

MÁTE MOŽNOST NAMÍCHAT SI VLASTNÍ BAREVNÉ MIXY Z NABÍZENÝCH DLAŽDIC Z KATALOGU NEBO POPTAT VLASTNÍ BAREVNOST, FORMÁT ČI TVAR. POKUD TO BUDE V MOŽNOSTECH MATERIÁLU A VÝROBNÍHO PROCESU, VÝROBCE VÁM RÁD VYJDE VSTŘÍC.

FORMÁTY

BARVY MATNÉ

BARVY LESKLÉ

MADREPERLA (3. glazura zajistí na povrchu úžasné chromatické efekty) – příklady mixů lesk/mat

DECORI MONOCHROMATICI 19×19 cm

DECORI CLASSICI 11×11 cm

Všechny obrázky jsou ilustrativní, barvy a samotný vzhled dlaždic se mohou lišit.


VLASTNÍ MIX BAREV NENÍ PROBLÉM, INSPIRACI NAJDETE V ODKAZU NÍŽE, KOMBINOVAT MŮŽETE JAKÉKOLI BARVY, TVARY I POVRCHY…


Kromě samotné terakoty lze využít kombinace materiálů, které výrobce také nabízí:

FOTOGALERIE

Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:
Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.