Cotto Etrusco GEOMORFICA

Cena: poptávkou

Tradiční italská ručně vyrobená terakota, to je Cotto Etrusco. Nekonečné možnosti tvarů a povrchů. Glazovaná terakota vhodná do interiéru i exteriéru, hodí se i do památkově chráněných objektů či luxusních rezidenčních projektů. Potěší vás malá plocha za kuchyňskou linkou nebo obraz na stěně. Tato terakota je investicí na celý život. Prohlédněte si možnosti níže a v naší fotogalerii. Výrobce nabízí také přírodní, barvenou a malovanou terakotu v nádherných barvách a tvarech.

Cihelná dlažba Cotto Etrusco se vyrábí vždy na objednávku a cena se přizpůsobuje množství a vybranému typu. Každý kus je malým uměleckým dílem.

Povrch: lesk, mat, kombinace
Použití
: interiér, exteriér, stěny
Materiál: terakota
Barevné a rozměrové odchylky: dlaždice jsou ručně vyráběné a jejich kouzlo je právě v nerovnoměrném povrchu a barevnosti, drobné rozměrové odchylky jsou přípustné

Vzorky jsou k vidění na našich vzorkovnách v Praze, Brně a Plzni. Velmi doporučujeme si je prohlédnout, fotografie nejsou vypovídající. Pro kalkulaci, objednávky či jiné dotazy nás můžete kontaktovat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.


FORMÁT

Řada GEOMORFICA je 3D terakotový obklad, který je možné vyrobit v jakékoli barvě Cotto Etrusco. Více o COTTO ETRUSCO.


FOTOGALERIE

Všechny obrázky jsou ilustrativní, barvy a samotný vzhled dlaždic se mohou lišit.


Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:
Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.