Cotto Etrusco ESTRO LAB

Cena: od 10 240 Kč/m²

cotto etrusco ručně vyrobená terakotová dlažba obklady cihelná historická

Estro Lab je výsledkem synergie mezi umělci, designéry a architekty. Je to svoboda, díky které může vzniknou cokoli. To jsou VAŠE NÁPADY! Nechte si vyrobit dlaždice na míru! Více o Cotto Etrusco se dočtete v dalších sériích.

Tradiční italská ručně vyrobená terakota, to je Cotto Etrusco. Nekonečné možnosti tvarů a povrchů. Glazovaná terakota vhodná do interiéru i exteriéru, hodí se i do historických a památkově chráněných objektů či luxusních rezidenčních projektů. Potěší vás malá plocha za kuchyňskou linkou nebo obraz na stěně. Tato terakota je investicí na celý život. Prohlédněte si možnosti níže a v naší fotogalerii. Výrobce nabízí také přírodní, barvenou a malovanou terakotu v nádherných barvách a tvarech.

cotto etrusco ručně vyrobená terakotová dlažba obklady cihelná historická

Cihelná dlažba Cotto Etrusco se vyrábí vždy na objednávku a cena se přizpůsobuje množství a vybranému typu. Každý kus je malým uměleckým dílem.


Povrch: lesk, mat, kombinace
Velikost: různá dle vašeho návrhu
Použití
: interiér, exteriér, podlaha, stěny, vhodné i pro památkově chráněné a historické objekty
Materiál: terakota
Protiskluz
: R12
Barevné a rozměrové odchylky: dlaždice jsou ručně vyráběné a jejich kouzlo je právě v nerovnoměrném povrchu a barevnosti, drobné rozměrové odchylky jsou přípustné

Vzorky jsou k vidění na našich vzorkovnách v Praze, Brně a Plzni. Velmi doporučujeme si je prohlédnout, fotografie nejsou vypovídající. Pro kalkulaci, objednávky či jiné dotazy nás můžete kontaktovat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

INSPIRAČNÍ FOTOGALERIE

Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:
Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.