Clay

Cena: jednobarevné 890/m², dekory 1250/m²

monopole clay obklady dlažba rustikální

Univerzální série dlažby a obkladů ve formátu 22,3×22,3 cm v rustikálním vzhledu s dekory nebo bez. Vyrábí se ve 3 odstínech – bílé, šedé a sépiově hnědé. Každá barva lze doplnit dekorem na stejném pozadí. Jednotlivé dlaždice včetně dekorovaných jsou tištěny tak, že se „šmouhy“ a vzory neopakují, nemusíte se proto bát nepřirozeného vzhledu. Naopak vzniká naprosto přirozený dojem opotřebovanosti. Povrch je matný a praktický na údržbu, neuvidíte na něm každé smítko. Dlažba je protiskluzná, mrazuvzdorná a nenasákavá, proto ji můžete použít jak do soukromých, tak méně náročných veřejných projektů, na podlahy a stěny, dále i na terasy a balkony jako plynulý přechod z interiéru do exteriéru. Využití najde v mnoha stylech, moderních i retro či historizujících.


Parametry:

Formát: 22,3 x 22,3 cm
Tloušťka: 9 mm
Povrch: mat (hrubší struktura)
Použití: interiér – stěny, podlahy, exteriér
Počet kusů v balení: 23
Počet ks na m²: 21


BARVY / DEKORY


FOTOGALERIE

* Pokud nenajdete v e-shopu, napište nám na obchod@vinciprojekt.cz, pomocí formuláře níže nebo zavolejte na 608 945 608. Všechny položky nejsou na e-shopu dostupné. Vše si ale můžete objednat přímo u nás a prohlédnout na vzorkovnách. Děkujeme.


Poptávkový formulář pro Vaše další otázky či objednávky:

Odesláním formuláře ještě nevytváříte objednávku, není závazný, jedná se pouze o poptávku. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat do 48 hodin. Děkujeme.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.