akce

Nebo vyberte z následujících charakteristik:
10x10 3D arabesky bazén beton bordura celoslinutá cementové cihly červená dřevo fasáda geometrické hexagonální historická historické chalupa jednobarevné kámen kosočtverec krakelované květiny lesk listela majolika malované matná metalické metro motýli mozaika mramor obdélník oktagony orientální pásky patchwork prolamované půdovky reliéfní ručně malované ručně vyrobené rustikální rybí šupina samolepky selské sokl terakota terasa terazzo úchytky vápenec velkoformát velkoformátové vintage vzorovaná zahrada zámecké zámek

Najdete nás v hale 2D...

TAKHLE TO vypadá u nás na vzorkovnách v Praze a Plzni

VZORKOVNA PRAHA

Najdete nás právě tady, ve vzorkovně Moskevská 24 v Praze. Prohlédnete si zde zejména široký sortiment vzorků nabízených obkladů a dlažeb, ale najdete tu i sanitu a baterie, doplňky, úklidové prostředky a ještě mnohem více.

Veškeré kontakty najdete tady →

Z naší vzorkovny...

Z našich vzorků...

Z našeho cementového koutku...

 

VZORKOVNA PLZEŇ

Otevřeno od 14. 2. 2017! Stále zavážíme, ale už nyní je naše vzorkovna plná překrásných věcí, co pohladí duši nejednoho estéta :-) Moc se na vás těšíme!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.