akce

Nebo vyberte z následujících charakteristik:
10x10 3D arabesky bazén beton bordura celoslinutá cementové cihly červená dřevo fasáda geometrické hexagonální historická historické chalupa jednobarevné kámen kosočtverec krakelované květiny lesk listela majolika malované matná metalické metro motýli mozaika mramor obdélník oktagony orientální pásky patchwork prolamované půdovky reliéfní ručně malované ručně vyrobené rustikální rybí šupina samolepky selské sokl terakota terasa terazzo úchytky vápenec velkoformát velkoformátové vintage vzorovaná zahrada zámecké zámek

Najdete nás v hale 2D...

Terazzo či obklady a dlažba v dekoru terazza

Terazzo, materiál na bázi cementu a kamenné drti, je jak součástí interiérů minulých tak i budoucích. Terazzo dlažby a obklady můžete použít ke zkrášlení Vašeho bytu či domu, velmi vhodné jsou na podesty a vstupní haly činžovních domů z počátku minulého století, stylově působí v restauracích a starých pivnicích, kavárnách, obchodech, i na venkovních terasách, prostě, kde Vás jen napadne. Terazzové dlaždice jsou dodávané bez toho, aby byly povrchově upravené, a abychom zabránili jejich zašpinění, je vhodné dlaždice impregnovat. Doporučujeme také vzhledem k typu materiálu pokládat dlaždice na šíři spáry 5 a více mm.

Retro

Venezia

Karo Patchwork

Karo 30x30

Karo 25x25

Karo Süpürgelik ...

Karo Bordür 10x20

Karo 40x40

Karo Bordür

Karo Altigen hexa ...

Karo Madalyon

Karo Altigen hexa

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.