akce

Nebo vyberte z následujících charakteristik:
10x10 3D arabesky bazén beton bordura celoslinutá cementové cihly červená dřevo fasáda geometrické hexagonální historická historické chalupa kámen kosočtverec krakelované květiny lesk listela majolika malované matná metalické metro motýli mozaika mramor obdélník oktagony orientální pásky patchwork prolamované půdovky reliéfní ručně malované ručně vyrobené rustikální rybí šupina samolepky selské sokl terakota terasa terazzo úchytky vápenec velkoformát vintage zahrada zámecké zámek

norr

Celoslinutá dlažba nebo obklad s oblými nepravidelnými oblázky různých barev a velikostí vytvářející trojrozměrný efekt. Příroda je kreativně interpretována ve světle současných konstrukčních požadavků. Tři barevné odstíny doplněné mozaikou, sokly, schodovkami a dalšími speciálními kusy. Materiál lze použít jak do vnitřních, tak venkovních prostor. Chodník na zahrádce, terasu, okolí bazénu můžete vydláždit klasickým lepením na beton, nebo využít možnosti dlažbu pouze položit na terče, trávu či štěrk, protože se vyrábí i v tloušťce 2 cm, navíc doplněna o speciální prvky, jako je schodovka s drážkami či bez drážek, sokl, okraj bazénu, atd. Výhodou této dlažby/obkladu je, že můžete plynule z vnitřních prostor domu přejít do venkovních prostor v jednom typu materiálu, který můžete venku třeba jen pokládat bez lepení. Vznikají tak čisté, sladěné prostory.

Použití:



Rozměry:

možné rozměry: 90 x 90, 60x 60, 60 x 30, 60 x 33, 33 x 33, 7.2 x 60, 4 x 60, 15 x 60 cm
tloušťka obkladu: 10 mm
tloušťka dlažby: 20 mm

příklady dekorů:

Tímto tlačítkem objednávejte cokoli ze série nebo se nás na cokoli zeptejte.
Pokud je některá položka této série skladem, najdete ji níže a v našich skladových zásobách.
POZOR. Dopravu vzorků po Praze, Plzni a okolí nezajišťujeme, více zde.
Případné vzorky na ostatní adresy posíláme až po úhradě předem na účet, ne na dobírku.

POSÍLÁNÍ VZORKŮ Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ DOČASNĚ POZASTAVENO!

Čtěte průvodce nákupem!
Pro pomoc volejte 608 945 608.
Chci zaslat vzorek →Chci to →
Děkujeme. V mailu zaslaném na vaši adresu potvrďte prosím odběr novinek

sdílejte s námi:

pomáhejte s námi:

+420 608 945 608

podskalska(zavináč)vinciprojekt.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

X
X