akce

Nebo vyberte z následujících charakteristik:
10x10 3D arabesky bazén beton bordura celoslinutá cementové cihly červená dřevo fasáda geometrické hexagonální historická historické chalupa jednobarevné kámen kosočtverec krakelované květiny lesk listela majolika malované matná metalické metro motýli mozaika mramor obdélník oktagony orientální pásky patchwork prolamované půdovky reliéfní ručně malované ručně vyrobené rustikální rybí šupina samolepky selské sokl terakota terasa terazzo úchytky vápenec velkoformát velkoformátové vintage vzorovaná zahrada zámecké zámek

Půdovka 21.5x21.5

Tato portlandská dlažba dokonale imituje starou cihlovou dlažbu (půdovky). Je velmi populární v historických objektech (včetně objektů pod patronací UNESCO), restauracích, pizzeriích a podobně. Dlažba se ručně vyrábí z nejlepších portlandských cementů, kameniva, říčních písků a minerálních barev.

Je možné ji použít v exteriéru a interiéru. Při pokládce do betonu (lepení) je pojezdová pro osobní automobily. V interiéru je vhodná na podlahové vytápění.
Dlažba je certifikovaná dle platných norem EU.
Je plně mrazuvzdorná.

Pozor! Dlaždice jsou vyráběné s rozměrovou tolerancí +/- 8 mm, aby efekt klasické půdovky byl dokonalý!

Cena od:

960 (Kč vč. DPH)

Použití:

venkovní, vnitřní, dlažba

Rozměry:

možné rozměry: 21.5x21.5 (+/- 8 mm) cm
tloušťka dlažby: 25 mm
Tímto tlačítkem objednávejte cokoli ze série nebo se nás na cokoli zeptejte.
Pokud je některá položka této série skladem, najdete ji níže a v našich skladových zásobách.
POZOR. Vzorky po Praze, Plzni a blízkém okolí neposíláme, více zde.
Vzorky na ostatní adresy posíláme až po úhradě předem na účet, ne na dobírku.Čtěte průvodce nákupem!
Pro pomoc volejte 608 945 608.
Chci zaslat vzorek →Chci to →

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

X
X