akce

Nebo vyberte z následujících charakteristik:
3D arabesky bazén beton bordura celoslinutá cementové cihly červená dřevo fasáda geometrické hexagonální historická historické chalupa kámen kosočtverec krakelované květiny lesk listela majolika malované matná metalické metro motýli mozaika obdélník oktagony orientální pásky patchwork prolamované půdovky reliéfní ručně malované ručně vyrobené rustikální rybí šupina samolepky selské sokl terakota terasa terazzo úchytky vápenec velkoformát vintage zahrada zámecké zámek

Kamenný obklad ultratenký

Ultratenká kamenná fólie či dýha pro extrémní ohyb. K obkládání složitých či organických tvarů včetně nábytku, apod.

Tento druh kamenného obkladu je opravdový přírodní kamenný materiál, který je získáván fixací tenké povrchové kamenné vrstvy z bloků různých druhů metamorfovaných hornin. Není to žádný posyp z kamenné drtě. Desítky druhů konkrétních druhů břidlic a křemenců se těží v blocích a následně se pokračuje v zpracování tohoto materiálu ve výrobní hale. Převážná část výrobního procesu je ruční, fyzicky a časově náročná práce.

Fixačním materiálem kamenných folií a kamenných dýh jsou různé druhy polyesterových pryskyřic se sklovláknitou mikroarmaturou. Pro různé aplikace se objevují na trhu i kamenné dýhy a folie podlepené různými materiály podle následného použití.

Výrobní postup je v podstatě jednoduchý a tím i geniální. Tekutá polyesterová pryskyřice a skelná vlákna se za specifických fyzikálních podmínek nanesou ve více tenkých vrstvách na monolitickou plochu zahřátého bloku horniny a po zatuhnutí a zafixování v pórech horniny, následným stržením povrchu, vznikne 1-3mm vrstva pravého kamenného monolitu fixována touto flexibilní pryskyřičnou armaturou. Pro výrobu kamených dýh a folií není ale vhodný každý druh břidlice a křemence. V našem sortimentu nabízíme desítky druhů přírodních kamenných folií v mnoha různých formátech a pro různá použití.

Materiál je skvělým řešením nejen pro architekty a designéry, ale i pro širokou veřejnost. K všestrannosti ho předurčuje možnost využití uvnitř i venku.

CENY:

1,22 m x 0,61 m (0,7442 m²) ... cena od 1590 Kč s DPH/ks

1,22 m x 2,44 m (2,9768 m²) ... individuální cena od 8000 Kč s DPH/ks 

Cena od:

1590/ks (Kč vč. DPH)

Použití:

interiér, exteriér

Rozměry:

možné rozměry: 122 x 61/122x244 cm
tloušťka obkladu: 1 - 5 mm

příklady dekorů:

Tímto tlačítkem objednávejte cokoli ze série nebo se nás na cokoli zeptejte.
Pokud je některá položka této série skladem, najdete ji níže a v našich skladových zásobách.
POZOR. Dopravu vzorků po Praze, Plzni a okolí nezajišťujeme, více zde.
Případné vzorky na ostatní adresy posíláme až po úhradě předem na účet, ne na dobírku.

POSÍLÁNÍ VZORKŮ Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ DOČASNĚ POZASTAVENO!

Čtěte průvodce nákupem!
Pro pomoc volejte 608 945 608.
Chci zaslat vzorek →Chci to →
Děkujeme. V mailu zaslaném na vaši adresu potvrďte prosím odběr novinek

sdílejte s námi:

pomáhejte s námi:

+420 608 945 608

podskalska(zavináč)vinciprojekt.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

X
X