akce

Nebo vyberte z následujících charakteristik:
10x10 3D arabesky bazén beton bordura celoslinutá cementové cihly červená dřevo fasáda geometrické hexagonální historická historické chalupa jednobarevné kámen kosočtverec krakelované květiny lesk listela majolika malované matná metalické metro motýli mozaika mramor obdélník oktagony orientální pásky patchwork prolamované půdovky reliéfní ručně malované ručně vyrobené rustikální rybí šupina samolepky selské sokl terakota terasa terazzo úchytky vápenec velkoformát velkoformátové vintage vzorovaná zahrada zámecké zámek

Najdete nás v hale 2D...

Kamenný obklad průsvitný

Tenká kamenná fólie či dýha primárně určená pro podsvícení (fixace kamenného povrchu průsvitnou polyesterovou pryskyřicí).
Výborná alternativa k průsvitným onyxům.

Přírodní tenkostěnný kamenný obklad s širokým využitím prodávaný v plátech 1,22 x 0,61 m nebo 1,22 x 2,44 m pro velkoplošná řešení. Možný i jiný rozměr.

Tento druh kamenného obkladu je opravdový přírodní kamenný materiál, který je získáván fixací tenké povrchové kamenné vrstvy z bloků různých druhů metamorfovaných hornin. Není to žádný posyp z kamenné drtě. Desítky druhů konkrétních druhů břidlic a křemenců se těží v blocích a následně se pokračuje v zpracování tohoto materiálu ve výrobní hale. Převážná část výrobního procesu je ruční, fyzicky a časově náročná práce.

Fixačním materiálem kamenných folií a kamenných dýh jsou různé druhy polyesterových pryskyřic se sklovláknitou mikroarmaturou. Pro různé aplikace se objevují na trhu i kamenné dýhy a folie podlepené různými materiály podle následného použití.

Výrobní postup je v podstatě jednoduchý a tím i geniální. Tekutá polyesterová pryskyřice a skelná vlákna se za specifických fyzikálních podmínek nanesou ve více tenkých vrstvách na monolitickou plochu zahřátého bloku horniny a po zatuhnutí a zafixování v pórech horniny, následným stržením povrchu, vznikne 1-3mm vrstva pravého kamenného monolitu fixována touto flexibilní pryskyřičnou armaturou. Pro výrobu kamených dýh a folií není ale vhodný každý druh břidlice a křemence. V našem sortimentu nabízíme desítky druhů přírodních kamenných folií v mnoha různých formátech a pro různá použití.

CENY:

1,22 m x 0,61 m (0,7442 m²) ... cena od 1.280 Kč s DPH/ks

1,22 m x 2,44 m (2,9768 m²) ... individuální cena od 9.800 Kč s DPH/ks 

Cena od:

1280/ks (Kč vč. DPH)

Použití:

interiér, exteriér, detaily, nábytek

Rozměry:

možné rozměry: 122 x 61/122x244 cm
tloušťka obkladu: 1 - 5 mm

příklady dekorů:

Tímto tlačítkem objednávejte cokoli ze série nebo se nás na cokoli zeptejte.
Pokud je některá položka této série skladem, najdete ji níže a v našich skladových zásobách.
POZOR. Vzorky po Praze, Plzni a blízkém okolí neposíláme, více zde.
Vzorky na ostatní adresy posíláme až po úhradě předem na účet, ne na dobírku.Čtěte průvodce nákupem!
Pro pomoc volejte 608 945 608.
Chci zaslat vzorek →Chci to →

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

X
X