akce

Nebo vyberte z následujících charakteristik:
10x10 3D arabesky bazén beton bordura celoslinutá cementové cihly červená dřevo fasáda geometrické hexagonální historická historické chalupa jednobarevné kámen kosočtverec krakelované květiny lesk listela majolika malované matná metalické metro motýli mozaika mramor obdélník oktagony orientální pásky patchwork prolamované půdovky reliéfní ručně malované ručně vyrobené rustikální rybí šupina samolepky selské sokl terakota terasa terazzo úchytky vápenec velkoformát velkoformátové vintage vzorovaná zahrada zámecké zámek

Najdete nás v hale 2D...

kdo jsme

VINCI PŘÍBĚH

Kdo jsme?

Jsme (nejen) prodejci (nejen) obkladů a dlažeb Vinci projekt s.r.o. s více jak 10-letými zkušenostmi, a jsme tady proto, abychom každému vašemu prostoru, ať už soukromému nebo veřejnému, vnitřnímu nebo vnějšímu vtiskli jedinečnost a originalitu. To všechno naší pomocí a nabídkou obkladů, dlažeb, mozaik, koupelnového vybavení, sanity, rozličných doplňků a pomocníků nejen do domácnosti, od moderních přes retro, vintage, rustikální až po historizující.      

Naše specializace?

Baví nás hlavně retro, ručně vyráběné či historické obklady a dlažba, u nás typicky například pro činžovní domy. Doporučíme typ dlažeb a obkladů do těchto objektů, do vstupů, chodeb, na schodiště či podesty...

Retro sluší historizujícím i moderním interiérům. Záleží jen na vás, jak to uděláte nebo kde ho použijete. Důležité je, abyste se cítili v daném prostoru spokojeně a dobře. Líbí se vám majolika, ručně vyráběné a malované staré obklady a dlažby? To vše můžete na vlastní oči vidět a také si osahat v našich vzorkovnách v Praze a Plzni. Najdete tady hlavně stojany a panely, kusové kachličky, žádné klasické „kóje,“ jak je znáte u velkoprodejců. To proto, že tolik krásy se na tak malý prostor opravdu nemůže vejít...      
Také máme rádi památky a historické objekty, ctíme tradici a můžeme nabídnout širokou škálu řešení pro jakýkoli objekt, záleží na jeho stylu, stáří a také na přání zákazníka, neboť možnosti jsou opravdu nepřeberné od celoslinutých dlaždic ve formátech čtverec, šestihran, osmihran, mozaiky,  cementových  dlaždic s výběrem z více jak 50ti dekorů a možností výroby vlastního vzoru, nebo keramických glazovaných dlaždic s duchem minulých časů včetně postaršených obkladů v lesklém či matném provedení s dekory či bez...

Byt, rodinný dům, kancelář, veřejný objekt, fasáda, exteriér? Žádný problém!

U nás si můžete vybrat nejvhodnější řešení pro jakýkoliv prostor či objekt. Záleží jen na vás, v jakém duchu ho chcete mít, zda v moderním či tradičním, minimalistickém či bláznivě eklektickém, rozhodně ale doporučujeme, abyste každý objekt či prostor řešili komplexně, přihlíželi ke všem aspektům, jako je odolnost, protiskluznost a další fyzikální vlastnosti, estetiku nevyjímaje! 

Proč my?

Snažíme se stále zdokonalovat a vyhledávat stále nové a nové materiály. Najdete u nás velmi bohatý průřez nabídkou obkladů a dlažeb, ale zejména individuální přístup k zákazníkovi, rodinné prostředí v našich vzorkovnách, kde si můžete mnoho materiálů "osahat". Máme v nabídce obklady a dlažby, které v Čechách jiný prodejce nemá. Vyhledáváme originální, často ručně vyráběné obklady a dlažby přímo od výrobců z manufaktur z celého světa.

Máme architektku, která vám poradí a udělá obrázkové 3D vizualizace, kde uvidíte svůj záměr přesně tak, jak bude vypadat po realizaci. Připraví i spárořez a pomůže s doplňky a dalším vybavením. Umíme jít naproti Vašim přáním, nemáme-li něco v nabídce, najdeme, objednáme, přivezeme. Myšlením a sortimentem jsme a chceme být jiní než většina v našem oboru. Děláme pro to maximum a doufáme, že se nám to daří!

Jsme stále v poklusu, sledujeme trendy, které jsou ovlivňovány mnoha faktory, momentálním nastavením společnosti, náladou, politickou situací, apod. Dnešní doba je otevřená, dá se říci, čemukoli. To je vidět právě i v trendech. V současnosti existuje mnoho proudů. Jsou tací, kteří milují minimalistický, čistý až puristický styl, a pak tací, co zbožňují orientální zdobnost. A pak je samozřejmě mnoho odstínů mezi tím. Různí lidé podléhají různým módním vlnám, ale stále častěji k nám přicházejí tací, kteří se v tom dnešním trochu zmateném světě snaží hledat originalitu a svůj vlastní styl, svou vlastní módní vlnu. A ti přichází právě k nám a rádi se k nám vrací... My jsme jim za to vděčni, a už se moc se těšíme i na vás!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.